Segafredo Zanetti Deca Crem kawa mielona bezkofeinowa 250 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 650535_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
DECA CRÈM – kawa bezkofeinowa. Mieszanka najlepszych rodzajów kaw. Deca Crèm nie zawiera kofeiny, cechuje ją za to kremowa konsystencja i intensywny aromat. Doskonała dla wszystkich tych, którzy nie mogą pic kawy z kofeiną. Kofeina z kawy Deca Crèm usuwana jest przy użyciu metod (CO2), dzięki czemu zachowuje pełny i kremowy smak. Zawartość kofeiny nie większa niż 0,10%.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mielona |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Typ | Bezkofeinowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | 100% kawa , palona, mielona |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Partyzantów 7 Kod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 8 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: