ScotchBlue™ Taśma malarska do różnych powierzchni, 36mm x 41m, 1 rolka w opakowaniu
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 993182
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Taśma malarska do wielu powierzchni ScotchBlue™ pozostała osiągać profesjonalne rezultaty na większości powierzchni w pomieszczeniach i na zewnątrz. Ta uniwersalna taśma malarska z klejem o średniej sile idealnie nadaje się do użytku na różnych powierzchniach: ścianach, sufitach, metalu, drewnie, szkle itd. Podkład Premium zapewnia dobre dopasowanie do podłoża, a przy tym łatwo się odrywa. Taśma jest odporna na promieniowanie UV i może być używana w bezpośrednim słońcu; odrywa się bez śladu w ciągu 14 dni po nałożeniu.
Zdejmuje się bez śladu w ciągu 14 dni od nałożenia
Odporna na promieniowanie UV
Średnia przyczepność
Nadaje się do różnych powierzchni
Profesjonalne rezultaty
Taśma malarska wyprodukowana z papieru z certyfikatem PEFC, pochodzącego z certyfikowanych, odnawialnych i odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Taśma w 45% z zasobów odnawialnych. Papier w 99% z materiałów ekologicznych. Klej wolny od rozpuszczalników
Wszechstronne zastosowania wewnątrz i na zewnątrz
Łatwe rozrywanie bez użycia nożyczek
Idealna do ścian, sufitów, metalu, drewna i szkła
PORADY DOTYCZĄCE NAKŁADANIA TAŚMY: Aby zapewnić dobre rezultaty malowania, upewnij się, że powierzchnia jest czysta, sucha i wolna od pyłu, aby taśma mogła dobrze się przykleić. Następnie nakładaj taśmę na powierzchnię, mocno dociskając. Po nałożeniu taśmy poczekaj około 30–60 przed przystąpieniem do malowania
PORADY DOTYCZĄCE USUWANIA TAŚMY: Przed zdjęciem taśmy poczekaj aż farba będzie sucha w dotyku. Zdejmuj taśmę wolno, pociągając ją do tyłu i odklejając pod kątem 45 stopni
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: 3m deutschland gmbh ulica i numer: carl-schurz-str. 1 kod pocztowy i miasto: 41453 neuss de |
| Krótki opis marketingowy | Taśma malarska do różnych powierzchni scotchblue™ jest osadzona na podkładzie scotchblue™ premium z klejem wysokiej jakości, zapewniając profesjonalne rezultaty na większości powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. siła przyczepności taśmy jest średnia, co pozwala ją łatwo zdjąć bez pozostawiania śladów do 14 dni po nałożeniu. |
| Długość | 41 m |
| Szerokość | 3,6 cm |
| Rodzina kolorów | Niebieski |
| Materiał wykonania | Papier z certyfikatem pefc |
| Gwarancja | 36 mcy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Kolor producenta | Niebieski |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: