Schab wieprzowy marynowany po staropolsku 90g Olewnik
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5906245783430
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 769381
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wędzonka wyprodukowana ze schabu wieprzowego bez kości. Produkt o zachowanej strukturze anatomicznej w siatce formującej, wędzony, parzony. Powierzchnia czysta, sucha na której widoczne są liście laurowe. Struktura dość ścisła, konsystencja soczysta, krucha. Barwa od brązowej do ciemnobrązowej, na przekroju od różowej do jasnoróżwej. Smak i zapach charakterystyczny dla schabu peklowanego, wędzonego, parzonego, umiarkowanie słony, wyczuwalny aromat wędzenia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 120 g schabu wieprzowego. składniki: schab wieprzowy, sól, przyprawy (czosnek 0,7%, ziele angielskie 0,4%, liść laurowy 0,4%, pieprz czarny 0,2%),substancja konserwująca: azotyn sodu. może zawierać: gorczycę, jaja, mleko (łącznie z laktozą), seler, soję, zboża zawierające gluten. pakowano w atmosferze ochronnej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: OLEWNIK Sp. z o.o. Ulica i numer: Świerczynek 10A Kod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 630 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 189 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 45 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: