Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698023723
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Biszkopty bezglutenowe, bezlaktozowe to produkt dietetyczny zalecany w diecie wykluczającej gluten.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suhym i chłodnym miejscu.
Składniki
JAJA* 38%, cukier*, skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, substancja zagęszczająca: guma guar, aromat. *pochodzące z chowu ściółkowego
Alergeny
JAJA
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1604/380 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.2 g |
| Węglowodany | 70 g |
| Cukry | 32 g |
| Błonnik | 1.1 g |
| Białko | 8.6 g |
| Sól | 0.2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: