'Saska Czerwona Porzeczka 25% 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Saska Czerwona porzeczka urzeka świeżością. Wyrafinowane połączenie lekkiej słodyczy z delikatną kwasowością, paletę smaków dopełnia głębia koloru dojrzałych owoców.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 792918
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 25 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Czerwona porzeczka |
| Składniki | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,97 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.oUlica i numer: Spółdzielcza 6Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: