Salchichon mierzwiony 100g Provincias de Espana
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 841980
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
CHIFFONNADE SALCHICHON EXTRA mięso i tłuszcz wieprzowy pochodzenia UE, na 100g produktu zużywa się 127g mięsa.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone, Surowe |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione, Plastry |
| Składniki | Chiffonnade salchichon extra składniki: mięso i tłuszcz wieprzowy (pochodzenie: ue), laktoza, sól, odtłuszczone mleko w proszku, dekstroza, przyprawy, aromat, stabilizatory (e-450, e-452), przeciwutleniacz (e-301), substancje konserwujące (e-250, e-252), barwniki (e-120) . obróbka powierzchniowa: substancje konserwujące (e-250, e-235). zawiera mleko i produkty pochodne. może zawierać śladowe ilości soi. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Technika utrwalenia | solenie, suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olivier and co sp. z oo ulica i numer: ul. traktorowa 139 kod pocztowy i miasto: 91-203 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Otworzyć pojemnik 10 minut przed spożyciem. Po otwarciu przechowywać w niskiej temperaturze i spożyć w ciągu 5 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 371 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1553 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E301 Askorbinian sodu, E250 Azotyn sodu, E252 Azotan potasu, E120 Kwas karminowy, koszenila, E450 Difosforany, E452 Polifosforany, E202 Sorbinian potasu, E235 Natamycyna |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik, Przeciwutleniacz, Stabilizator, Substancja konserwująca |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: