Sałatka księżacka 2,5kg Urbanek
Wystaw opinię o produkcie
Idealne rozwiązanie dla zabieganych gospodyń domowych. Wystarczy wyjąć z opakowania i gotowe! Sałatka księżacka, będąca połączeniem białej kapusty, marchewki, ogórka kwaszonego, papryki i cebuli w octowo – olejowej, słodko-kwaśnej zalewie idealnie pasuje do większości dań obiadowych, a także hamburgerów i zapiekanek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 455627
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Idealne rozwiązanie dla zabieganych gospodyń domowych. Wystarczy wyjąć z opakowania i gotowe! Sałatka księżacka, będąca połączeniem białej kapusty, marchewki, ogórka kwaszonego, papryki i cebuli w octowo – olejowej, słodko-kwaśnej zalewie idealnie pasuje do większości dań obiadowych, a także hamburgerów i zapiekanek.
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie, Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Cebula, Kapusta, Marchew, Ogórki kwaszone, Papryka czerwona |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | woda, marchew (17%), kapusta biała (15%), ogórek kiszony (14%), cebula (6%), papryka (6%), ocet spirytusowy, cukier, olej roślinny rzepakowy, sól, mieszanka przypraw (zawiera gorczycę) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 3,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia urbanek sp. z o.o. (dawniej firma bracia urbanek andrzej i jacek urbanek spółka jawna) ulica i numer: katarzynów 59 f kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 183 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,82 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: