Salaterka szklana Tokio 12.5 cm
Wystaw opinię o produkcie
Salaterka o nowoczesnej i eleganckiej stylistyce. Wykonana ze szkła odpornego na zarysowania. Idealnie gładka powierzchnia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 66894
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Kształt | Kwadratowy |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 12 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 12,5 x 7,5 x 12,5 cm |
| Zawartość zestawu | 1x Salaterka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: