Salaterka 20 cm COSMOS
Wystaw opinię o produkcie
Salaterka cosmos wykonana jest z wysokiej jakości szkła odpornego na wszelkiego rodzaju urazy oraz zmiany temperatury. Zachwyca nowoczesną stylistyką oraz praktycznością. Doskonała do kolorowych sałatek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 63998
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Salaterka cosmos wykonana jest z wysokiej jakości szkła odpornego na wszelkiego rodzaju urazy oraz zmiany temperatury. Zachwyca nowoczesną stylistyką oraz praktycznością. Doskonała do kolorowych sałatek.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Bezbarwny |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 1700 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 20 x 9,5 x 20 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: