Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 337346
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Biała salaterka szklana.
Przedstawiamy salaterkę szklaną, która jest nie tylko praktyczna, ale również stanowi uniwersalny dodatek do każdej aranżacji stołu. Wykonana z białego szkła, ta okrągła salaterka jest idealna do serwowania sałatek, owoców czy przekąsek. Jej uniwersalny design sprawia, że pasuje do każdego wnętrza i typu zastawy. Dzięki temu, że jest sztaplowana, łatwo znajdziesz dla niej miejsce w swojej kuchni. Możesz ją bezpiecznie myć w zmywarce, co ułatwia utrzymanie higieny i oszczędza Twój czas.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 1500 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 20,2 x 8,6 x 20,2 cm |
| Zawartość zestawu | Salaterka |
| Wzór/zdobienie | Gładki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: