Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 564806
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kolekcja Garden to powiew wiosennej świeżości w asortymencie marki Ambition. Pastelowa kolorystyka i motyw kwiatowy to modny wiosenny trend w aranżacji wnętrz, a zatem będzie to doskonałe połączenie na wiosenne odświeżenie kuchni czy jadalni. O wiosenny nastrój zadba kwiatowa porcelana, która będzie idealna zarówno na przyjęcie jak i chwile relaksu z przy kawie.
Piękna porcelana New Bone China z ciekawą, elegancką dekoracją kwiatową. Klasyczny kształt z rantem. Dekoracja podszkliwna – przystosowana do mycia w zmywarce oraz uzywania w kuchence mikrofalowej.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 570 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 13 x 6,5 x 13 cm |
| Zawartość zestawu | 1 x Salaterka 13 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: