Salaterka 12 cm Trianon
Wystaw opinię o produkcie
Bardzo popularna i klasyczna linia zastawy stołowej z białego szkła hartowanego. Szkło hartowane poddawane jest specjalistycznej obróbce termalnej w celu zapewnienia wysokiej jakości i wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia, jest 100% higieniczne. Linie trianon charakteryzuje wysoka jakość z niewielką cenę, dlatego też jest tak często stosowana do celów domowych jak i gastronomicznych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 210136
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło hartowane |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 310 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 12 x 11,5 x 12 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 378 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: