Salami włoskie z wołowiną plastry 80 g Bell X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 534997-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kiełbasa wyprodukowana z mięsa i tłuszczu wieprzowego oraz wołowiny. Poddana procesom dojrzewania, wędzenia i suszenia. Produkt w plastrach o średnicy ok. 50 mm, zapakowany w atmosferze ochronnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wołowina, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Surowe, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano z 91 g mięsa wieprzowego i 46 g mięsa wołowego składniki: mięso wieprzowe (ue) , mięso wołowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, aromaty, syrop glukozowy, cukier, stabilizator: cytryniany sodu (e331); hydrolizowane białko roślinne (z kukurydzy i rzepaku), przeciwutleniacz: askorbinian sodu (e301); sproszkowany burak ćwikłowy, ekstrakt z rzodkwi, dekstroza, substancja konserwująca: azotyn sodu (e250); kultury starterowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 425 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1758 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 4,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: