Salami popularne krojone 1 kg Bell X2
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 486493-N_wielopak_2
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 101 g mięsa wieprzowego składniki: mięso wieprzowe (ue), białko sojowe, sól, tłuszcz wieprzowy, aromaty, maltodekstryna, dekstroza, glukoza, cukier, syrop glukozowy, przyprawy, stabilizator: trifosforany (e451); przeciwutleniacze: ekstrakty z rozmarynu (e392), kwas askorbinowy (e300), askorbinian sodu (e301), izoaskorbinian sodu (e316); barwnik: kwas karminowy (e120); wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy (e621); substancja konserwująca: azotyn sodu (e250); kultury starterowe. może zawierać: gluten, gorczycę, seler i mleko z laktozą. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Mokra 11Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: