Salami pepperoni 150g
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa otrzymana z mięsa i tłuszczu wieprzowego, poddana procesom dojrzewania, wędzenia i suszenia. Produkt surowy, produkowany z użyciem kultur starterowych bakterii. Pakowany w plastrach w atmosferze ochronnej.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 847628
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa otrzymana z mięsa i tłuszczu wieprzowego, poddana procesom dojrzewania, wędzenia i suszenia. Produkt surowy, produkowany z użyciem kultur starterowych bakterii. Pakowany w plastrach w atmosferze ochronnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 118 g mięsa wieprzowego składniki: mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, maltodekstryna, glukoza, dekstroza, cukier, syrop glukozowy, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, przeciwutleniacze: kwas askorbinowy (e300), askorbinian sodu (e301), ekstrakty z rozmarynu (e392); barwnik: kwas karminowy (e120); suszony burak czerwony, stabilizator: kwas cytrynowy (e330); substancja konserwująca: azotyn sodu (e250); kultury starterowe. może zawierać soję, seler, gorczycę, mleko z laktozą, orzechy laskowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 451 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1864 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 3,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: