Salami paprykowe plastry 300 g Bell X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 525058-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Wołowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 103 g mięsa wieprzowego i 5 g mięsa wołowego składniki: mięso wieprzowe, mięso wołowe, białko wieprzowe, sól, tłuszcz wieprzowy, przyprawy, papryka 0,5%, glukoza, maltodekstryna, barwnik: kwas karminowy (e120); suszony burak czerwony, stabilizator: kwas cytrynowy (e330); ekstrakty przypraw, ekstrakt papryki, aromat papryki, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu (e392); substancja konserwująca: azotyn sodu (e250); kultury starterowe może zawierać gluten pszenny, soję, seler, gorczycę, mleko z laktozą, orzechy laskowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Mokra 11Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: