Salami ostródzkie plastry 2x50 g Morliny
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowo-wołowa drobno rozdrobniona, peklowana, wędzona, surowa, suszona
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 589959
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowo-wołowa drobno rozdrobniona, peklowana, wędzona, surowa, suszona
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Mieszany |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Mięso wieprzowe, słonina wieprzowa, sól, mięso wołowe, białko wieprzowe (pochodne krwi, kolagen), ekstrakt buraków, glukoza, przyprawy, maltodekstryna, bulion granulowany (zawiera: pieprz, sól, olej roślinny rzepakowy), ekstrakty przypraw, ekstrakt aceroli, kultury starterowe może zawierać zboża zawierające gluten, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Animex Foods Sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w Morlinach Ulica i numer: Morliny 15 Kod pocztowy i miasto: 14-100 Ostróda PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 22 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 448 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 448 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1855 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1855 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 3,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: