Salami milano plastry 500 g Bell X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 572962-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | 100g produktu wyprodukowano ze 135g mięsa wieprzowegp skłaniki: mięso wieprzowe (ue), sól, dekstroza, przyprawy, aromaty, przeciwutleniacze: e301, substancje konserwujące: e250, e252 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Mokra 11Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: