Salami Piccante Plastry 500g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 454365-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kiełbasa wyprodukowana z mięsa i tłuszczu wieprzowego, średnio rozdrobniona. Poddana procesom dojrzewania, wędzenia i suszenia. Produkt plasterkowany, zapakowany w atmosferze ochronnej, plastry o średnicy ok 70 mm.
Kategoria żywności wg. Rozp. 1333/2008w sprawie dodatków do żywności: mięso przetworzone nie poddane obróbce cieplnej (8.3.1)
Parametry produktu
| Rodzaj | Salami |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Wędzone, Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, glukoza, cukier, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy (e621), przyprawy, stabilizator: trifosforany (e451), aromaty, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu (e316), barwnik: kwas karminowy (e120), substancja konserwująca: azotyn sodu (e250), kultury starterowe; |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bell polska sp. z o.o. ulica i numer: mokra 11 kod pocztowy i miasto: 32-005 niepołomice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1507 kJ |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 4,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: