STR8 żel pod prysznic 400ml Live True
Wystaw opinię o produkcie
STR8 Live True męski żel pod prysznic 400ml.
O działaniu odświeżającym i oczyszczającym skórę całego ciała. Łączy w sobie morskie nuty z cytrusowymi owocami: melonem i cytryną.
Dopełnia go jaśmin oraz geranium, które tworzą ekscytujący, świeży, młodzieżowy zapach.
Nuty kaszmiru oraz ambry zamykają całość zapachu i go utrwalają.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 330095
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
STR8 Live True męski żel pod prysznic 400ml.
O działaniu odświeżającym i oczyszczającym skórę całego ciała. Łączy w sobie morskie nuty z cytrusowymi owocami: melonem i cytryną.
Dopełnia go jaśmin oraz geranium, które tworzą ekscytujący, świeży, młodzieżowy zapach.
Nuty kaszmiru oraz ambry zamykają całość zapachu i go utrwalają.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Żel |
|---|---|
| Typ skóry | Normalna |
| Właściwości | odświeżający, oczyszczający |
| Działanie | Odświeżające, Oczyszczające |
| Zapach | Jaśminowy, Bergamotkowy, Melonowy |
| Okres przydatności | 600 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Skład | Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Citric Acid, Sodium Sulfate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, CI 17200, CI 19140, CI 42090 |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie połykać, Spłukać dokładnie, Unikać kontaktu z oczami, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sarantis Polska S.A. Ulica i numer: Puławska 42C Kod pocztowy i miasto: 05-500 Piaseczno PL |
| Pojemność | 400 ml |
| Krótki opis marketingowy | STR8 Live True męski żel pod prysznic 400ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 204 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: