STHOR Opalarka Model 79327
Wystaw opinię o produkcie
Narzędzie do usuwania powłok malarskich i lakierniczych, formowania i obkurczania przy pomocy gorącego powietrza. Nadaje się również do lutowania i zgrzewania. Ergonomiczna, miękka rączka oraz małe wymiary znacznie ułatwiają pracę. Możliwość przymocowania do paska podczas pracy w niedogodnych warunkach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 609661
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Narzędzie do usuwania powłok malarskich i lakierniczych, formowania i obkurczania przy pomocy gorącego powietrza. Nadaje się również do lutowania i zgrzewania. Ergonomiczna, miękka rączka oraz małe wymiary znacznie ułatwiają pracę. Możliwość przymocowania do paska podczas pracy w niedogodnych warunkach.
Parametry produktu
| Moc | 1500 W |
|---|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TOYA S.A. Ulica i numer: Sołtysowicka 13-15 Kod pocztowy i miasto: 51-168 Wrocław PL |
| Wymiary (SxWxG) | 19 x 24 x 6 cm |
| Długość kabla | 2 m |
| Napięcie | 230 V |
| Zakres temperatur | 300 - 500 °C |
| Liczba biegów | 2 |
| Rodzina kolorów | Czarny, Szary |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W zestawie | opalarka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: