SONAX Xtreme Ceramiczna Powłoka Do Plastików Nielakierowanych 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 236474
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Powłoka i zabezpieczająca w technologii Si--Carbon do elementów zewnętrznych pojazdów z plastików nielakierowanych. Przywraca intensywność koloru i pozostawia matowy, jedwabisty efekt. Zabezpiecza przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i promieniami UV na okres do 3 miesięcy. Zapobiega blaknięciu i odbarwieniom.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Plastiki |
|---|---|
| Właściwości | Zabezpieczające |
| Rodzaj | Płyn |
| Temperatura użycia | 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Zawartość netto | 750 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph parys sp. z o.o. ulica i numer: anny walentynowicz 1 kod pocztowy i miasto: 20-328 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: