SOFIN Complete Care & Laundry Perfume - Perfumy do tkanin Sweet Dreams 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 672554
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sofin Perfumy do prania zapewniają intensywny i długotrwały zapach. Produkt jest w pełni wegański i nie zawiera mikroplastiku. Testowany dermatologicznie.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Wlej niewielką ilość produktu (15-25ml) do przegrody na płyn do płukania tkanin . nie łączyć produktu z innymi płynami w przegrodzie na płyn do płukania. |
| Skład | < 5 %/ niejonowe środki powierzchniowo czynne ; kompozycje zapachowe(tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, hexyl cinnamal, amyl salicylate, alpha-isomethyl ionone, coumarin, hexamethylindanopyran, pogostemon cablin oil, limonene, citronellol, benzyl salicylate, citrus limon peel oil, eucalyptus globulus oil, eugenol, terpineol); środki konserwujące (phenoxyethanol, sodium benzoate, benzisothiazolinone). |
| Dozowanie | Wlej niewielką ilość produktu (15-25ml) do przegrody na płyn do płukania tkanin |
| Dodatkowe właściwości | Intensywny i długotrwały zapach |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | DETERGENTS_SAFETY_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Pl zawiera isoeugenol, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, benzisothiazolinone, hexyl cinnamal. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 50 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 15 ml |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/39/6/1439634.pdf |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr. miele cosmed group s.a. ulica i numer: wielkopolska 3 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Zawartość nominalna | 750 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: