Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5902768174540
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Sok NFC to sok BEZPOŚREDNIO tłoczony, nie z koncentratu. Nie znajdziesz w nim sztucznych dodatków, takich jak konserwanty i barwniki. Osad jest zjawiskiem - to w nim jest bogactwo substancji odżywczych.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechować w lodówce. spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
sok NFC z owoców róży 40%, soki roślinne 40% (sok NFC z łączy imbiru 40%, sok NFC z kłączy kurkumy 40%, sok NFC z cytryny), woda
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 100/24 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 5.9 g |
| Cukry | 3.3 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: