SCHAB WIEPRZOWY BEZ KOŚCI KOTLET ok. 90 G, MIĘSNE SPECJAŁY VACUUM, PAKOWANY PO 20 SZTUK ok. 1,8 KG
Wystaw opinię o produkcie
Element uzyskany ze schabu extra, oczyszczony z tłuszczu do mizdry, uzyskany z odcinka piersiowego i lędźwiowego półtuszy wieprzowej, odcięty od karkówki pomiędzy 4 i 5 kręgiem piersiowym, z tyłu po linii odcięcia szynki z biodrówką. Pocięty na kotlety o grubości ok. 1,5 cm.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 17681867
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Element uzyskany ze schabu extra, oczyszczony z tłuszczu do mizdry, uzyskany z odcinka piersiowego i lędźwiowego półtuszy wieprzowej, odcięty od karkówki pomiędzy 4 i 5 kręgiem piersiowym, z tyłu po linii odcięcia szynki z biodrówką. Pocięty na kotlety o grubości ok. 1,5 cm.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Schab |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | SCHAB B/K |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,8 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,8 - 1,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: