SAŁATA ROSZPONKA MYTA KLASA I POLSKA 100G.
Parametry
| Klasa jakości | I |
|---|
| Rodzaj pakowania produktu | Paczkowane |
|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|
| Zawartość netto | 100 g |
|---|
| Składniki | Roszponka |
|---|
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
|---|
| Producent: | Green Factory Sp. z o.o.Ulica i numer: Zdunowo 48Kod pocztowy i miasto: 09-142 Załuski PL |
|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
|---|
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Seler i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Soja i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
|---|
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
|---|
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
|---|
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt gotowy do spożycia |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
| Wartość energetyczna kcal | 17 kcal |
|---|
| Wartość energetyczna kJ | 72 kJ |
|---|
| Wielkość porcji | 50 g |
|---|
| Zawartość białek | 2,1 g |
|---|
| Zawartość soli | <0,01 |
|---|
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
|---|
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
|---|
| Cukry | <0,5 |
|---|
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
|---|