Ryż długoziarnisty pełnoziarnisty BIO 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903111231118
Opis produktu
Opinie o produkcie
Naturalny ryż o zachowanej łusce, bogaty w błonnik, magnez i witaminy z grupy B. Charakteryzuje się lekko orzechowym smakiem i większą wartością odżywczą niż odmiany białe. Doskonale sprawdza się jako sycący dodatek do dań głównych, sałatek i potraw warzywnych.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
ryż długoziarnisty pełnoziarnisty* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: PAKISTAN
Masa brutto: 0,525 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1520 kJ / 359 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 73 g |
| Cukry | 0.9 g |
| Błonnik | 4 g |
| Białko | 8 g |
| Sól | 0.02 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: