Ryż czerwony BIO 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5903111231606
Opis produktu
Opinie o produkcie
Szlachetny ryż o charakterystycznym czerwonym zabarwieniu i lekko orzechowym aromacie stanowi bogate źródło błonnika, żelaza i przeciwutleniaczy. Pomaga utrzymać prawidłowy poziom energii i wspiera układ krążenia. Doskonały do dań orientalnych, warzywnych i sałatek
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
ryż czerwony* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: KAMBODŻA
Masa brutto: 0,525 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1483 kJ / 350 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 72 g |
| Cukry | 0.6 g |
| Błonnik | 2.8 g |
| Białko | 8.4 g |
| Sól | 0.01 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: