Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249972223
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ryż basmati pełnoziarnisty stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Idealnie nadaje się do białego mięsa, sałatek, dań egzotycznych i deserów. Ryż przepłukać wodą a następnie gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na wolnym ogniu ok. 35 minut od czasu do czasu mieszając.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
ryż basmati pełnoziarnisty* 100% * składnik pochodzący z kontrolowanych upraw ekologicznych
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1490/351 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 74 g |
| Cukry | 1.4 g |
| Błonnik | 2.8 g |
| Białko | 7.8 g |
| Sól | 0.03 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: