Rozgałęźnik podwójny z uziemieniem
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 963664
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rozgałęźnik podwójny z uziemieniem 16A 250W. Rozgałęźnik posiada przesłony torów prądowych, jest to zabezpieczenie przed dziećmi.
Parametry produktu
| Wymiary (SxWxG) | 9,5 x 5,5 x 6 cm |
|---|---|
| Liczba otworów | 2 |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: elhurt sp. z o.o. ulica i numer: modlińska 379 kod pocztowy i miasto: 03-151 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Rozgałęźnik podwójny z uziemieniem |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: