Rowerek biegowy 3-kołowy z pedałami COSMOS, fluorescencyjno-zielony z czarnymi dodatkami
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 625932
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zalecany wiek: od 2 do 6 lat
Maksymalna waga: 25 kg
Odpowiedni dla dzieci o wzroście 85-120 cm
Stalowa rama i kierownica w kształcie litery T
Koła: EVA przód 10'' - tył 8''
Siedzisko regulowane w 2 pozycjach, aby dopasować je do dziecka
Kolor: zielony/czarny + naklejki z motywem kosmosu.
Parametry produktu
| Typ | Rowery biegowe |
|---|---|
| Napęd | Siła mięśni |
| Maksymalna waga dziecka | 25 kg |
| Użyte materiały | stal, Plastik, EVA |
| Wymiary | 72,5 cm |
| Kolor | zielony, czarny |
| Wiek dziecka | 4 lata, 5 lat, 2 lata, 3 lata, 6 lat |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 5,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bottari polska sp. z o.o. ulica i numer: długa 7 kod pocztowy i miasto: 96-325 radziejowice parcel pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: