Rosół z kury 60g Kucharek
Wystaw opinię o produkcie
Rosół z kury to najbardziej popularna polska kostka rosołowa. Może stanowić bazę każdej zupy, sosu, gulaszu czy pieczeni. Starannie wyselekcjonowane warzywa, takie jak: marchew, natka pietruszki, seler, czy cebula sprawią, że każda zupa, sos i mięso nabierze pełni smaku i aromatu. Złocisty wywar z kostki Rosół z kury Kucharek można również spożywać samodzielnie w formie doskonałego bulionu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 150502
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Rosół z kury to najbardziej popularna polska kostka rosołowa. Może stanowić bazę każdej zupy, sosu, gulaszu czy pieczeni. Starannie wyselekcjonowane warzywa, takie jak: marchew, natka pietruszki, seler, czy cebula sprawią, że każda zupa, sos i mięso nabierze pełni smaku i aromatu. Złocisty wywar z kostki Rosół z kury Kucharek można również spożywać samodzielnie w formie doskonałego bulionu.
Parametry produktu
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Przeznaczenie | Złocisty wywar z kostki Rosół z kury Kucharek to znakomita baza każdej zupy, sosu, gulaszu czy pieczeni. Można go również spożywać samodzielnie w formie doskonałego bulionu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | sól, tłuszcz palmowy, skrobia, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; cukier, tłuszcz kurzy (1,7%), warzywa suszone (1,9%): marchew, natka pietruszki, korzeń selera, cebula; maltodekstryna, aromaty (zawierają jaja), ekstrakt drożdżowy, kurkuma, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; suszone mięso z kury (0,1%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 420 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 23 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,98 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: