Rosół drobiowy Hugli 1,3 kg
Wystaw opinię o produkcie
Przyjemny aromat, a smak rosołu podkreśla mięso drobiowe i warzywa, nadaje się do przygotowania zup, sosów, galaretek drobiowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 774261
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Przyjemny aromat, a smak rosołu podkreśla mięso drobiowe i warzywa, nadaje się do przygotowania zup, sosów, galaretek drobiowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rosół |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Drób |
| Składniki | Sól jodowana (sól, jodan potasu), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy i 5' -rybonukleotydy disodowe, maltodekstryna, skrobia, aromat (zawiera jaja i soję), cukier, tłuszcz drobiowy 2%, mięso drobiowe 2%, cebula, ekstrakt drożdżowy, koncentrat warzywny (marchew, cebula), mieszanka przypraw, nasiona selera, barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy i karoteny, tłuszcz palmowy, ekstrakt rozmarynu. produkt może zawierać śladowe ilości: gluten, mleko, gorczyca |
| Zawartość netto | 1,3 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Pojemność | 1,3 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,84 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Hugli Food Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Żwirki 17 Kod pocztowy i miasto: 90-539 Łódź PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 320 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 31,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 135,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 63 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 183 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 457,5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 774 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1935 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 12,6 g |
| Zawartość soli | 54,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 25,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: