Rolnik Sałatka hetmańska 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 583288
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rolnik Sałatka hetmańska 500 g pozwoli Ci cieszyć się smakiem lata o każdej porze roku. Została przyrządzona z polskich buraków ćwikłowych i białej kapusty, zanurzonych w delikatnie przyprawionej marynacie – zgodnie z oryginalną, staropolską recepturą. Sałatka hetmańska stanowi doskonały, warzywny dodatek do obiadu dla całej rodziny. Pasuje do mięs, kaszy, fasoli i ziemniaków. Możesz podać ją od razu po wyjęciu ze słoika lub wzbogacić o ulubione dodatki, np. pestki słonecznika i dyni lub orzechy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Krojone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Buraki ćwikłowe |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Buraki ćwikłowe (53%), woda, kapusta biała (8%), cebula (5%), ocet spirytusowy, cukier, olej rzepakowy, sól, przyprawy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 360 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 540 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 171 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 198 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość błonnika | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 8,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: