Rolnik Ogórki konserwowe drobna kostka 500 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 597837
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Klasyczne ogórki konserwowe Rolnik w drobnej kostce powstają z wyselekcjonowanych, świeżych ogórków. Zachowują naturalną jędrność i przyjemny chrup dzięki starannej obróbce, a słodko-kwaśna, octowa marynata z aromatycznymi przyprawami podkreśla ich uniwersalny smak. Produkt w wygodnym słoiku 540 ml to szybki i pewny sposób na wzbogacenie sałatek, sosów i kanapek — idealny zarówno do domowej kuchni, jak i gastronomii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Krojone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Ogórki, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 540 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 171 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 101 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,48 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: