Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 871526_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Majonez stołowy, delikatny i kremowy. Spróbuj! Polubisz. Roleski.
Parametry produktu
| Składniki | woda, olej słonecznikowy (40%), musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, aromaty), żółtko jaja kurzego (3%), cukier, ocet winny biały, skrobia modyfikowana, sól, koncentrat soku z cytryny, stabilizatory: guma guar, guma ksantanowa; aromaty, aromat , barwnik: karoteny; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Zawartość netto | 280 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Słowacja, Czechy, Bułgaria |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Roleski Sp. j Ulica i numer: Spacerowa 181a Kod pocztowy i miasto: 33-113 Zbylitowska Góra PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. Nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 387 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1596 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,91 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E385 Sól wapniowo -disodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego, E415 Guma ksantanowa, E412 Guma guar, E160a Karoteny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz, Barwnik, Stabilizator |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: