Rio Mare Sałatka z komosą ryżową i tuńczykiem 160g
Wystaw opinię o produkcie
Gotowe danie z warzyw i tuńczyka. Sałatka z komosą ryżową i tuńczykiem Rio Mare to zdrowa i pożywna przekąska do pracy i szkoły.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 830589
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Gotowe danie z warzyw i tuńczyka. Sałatka z komosą ryżową i tuńczykiem Rio Mare to zdrowa i pożywna przekąska do pracy i szkoły.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | komosa ryzowa biała i czerwona w zmiennych proporcjach 28%, tuńczyk**23%, olej kukurydziany, ciecierzyca 8%, marchew 6%, papryka czerwona 6%, zielona fasola szparagowa 5%, groszek 3%, cebula 3%, pomidor 1%, sól, aromat rozmarynu, olej słonecznikowy. Może zwierać gluten. **Euthynnus (Katsuwonus) pelamis. |
| Temperatura przechowywania min - max | 20 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Dolphin Safe | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bolton Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: pl. Konesera 9 Kod pocztowy i miasto: 03-736 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce maksymalnie 2 dni |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sałatka z komosą ryżową i tuńczykiem Rio Mare nie wymaga specjalnego przygotowania przed spożyciem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 874 kJ |
| Wielkość porcji | 160 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: