Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 749084_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czarny bez jest słodki i kwiatowy w smaku, pobudza zmysły i od stuleci towarzyszy ludziom. Ricola wykorzystuje kwiat krzewu – znany nam pod tyloma różnymi nazwami – jako harmonijne uzupełnienie sprawdzonej mieszanki 13 ziół. Efekt to orzeźwiające cukierki Czarny bez.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Ziołowe |
| Zawartość netto | 27,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwajcaria |
| Składniki | substancja słodząca (izomalt), kwas (kwas jabłkowy), wyciąg (0,5%) z kwiatów czarnego bzu i mieszanki ziół Ricola, skoncentrowany sok cytrynowy, substancja słodząca (glikozydy steviolowe), aromaty, koncentrat (słodki ziemniak, marchew), mentol |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 648 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 238 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 992 kJ |
| Wielkość porcji | 2,5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 97 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 97 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 11 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: