Ręcznik z kapturem 60 x 120 cm bawełna
Wystaw opinię o produkcie
Ręcznik plażowy dla dzieci z kapturem
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 637565
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary (SxD) | 60 - 120 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Bawełna |
| Kolor | Zielony |
| Gramatura tkaniny | 300 g/m? |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Rodzaj produktu | Ręcznik plażowy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: VOG Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Przemysłowa 8Kod pocztowy i miasto: 96-100 Skierniewice PL |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 30°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Nie suszyć w suszarce bębnowej. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: