Ręcznik Strawberry 100x160 cm 380 g/m2 kolor czerwony
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 777678
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Oryginalny, kolorowo tkany ręcznik na letnie wakacje. Wygodny rozmiar 100x160 cm pozwala otulić się nim po kąpieli, a także opalać się na nim na gorącym piasku. Wysokogatunkowa bawełna oraz unikatowa technologia Ultrasoft gwarantują maksymalny komfort użytkowania. Jego zdecydowanym atutem jest doskonała chłonność wody, niezbędna na wakacjach nad wodą. Intensywne, trwałe kolory i zachwycające wzornictwo sprawią, że wyróżnisz się wśród innych plażowiczów.
Parametry produktu
| Wymiary (SxD) | 100 - 160 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Bawełna |
| Kolor | Czerwony |
| Gramatura tkaniny | 380 g/m² |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Rodzaj produktu | Ręcznik plażowy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zwoltex sp. z o.o. ulica i numer: spacerowa 13 kod pocztowy i miasto: 98-220 zduńska wola pl |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Temperatura normalna. |
| Prasowanie | Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 200°C. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: