Ręcznik Ravenna 50x90 cm 450 g/m2 kolor Bukszpan
Wystaw opinię o produkcie
Do stworzenia unikatowej serii Ravenna wykorzystano najwyższej jakości bawełnę egipską. W połączeniu z opatentowaną technologią Ultrasoft ten luksusowy surowiec nadaje ręcznikom wyjątkowej miękkości, chłonności i puszystości. Na uwagę zasługuje także nowoczesny, elegancki design, który każdemu wnętrzu doda luksusowego charakteru. Ciemny, zielony kolor to wyjątkowo elegancki odcień niezbędny w tradycyjnych aranżacjach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 948491
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Do stworzenia unikatowej serii Ravenna wykorzystano najwyższej jakości bawełnę egipską. W połączeniu z opatentowaną technologią Ultrasoft ten luksusowy surowiec nadaje ręcznikom wyjątkowej miękkości, chłonności i puszystości. Na uwagę zasługuje także nowoczesny, elegancki design, który każdemu wnętrzu doda luksusowego charakteru. Ciemny, zielony kolor to wyjątkowo elegancki odcień niezbędny w aranżacjach.
Parametry produktu
| Wymiary (SxD) | 90 - 50 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Bawełna |
| Kolor | Zielony |
| Gramatura tkaniny | 450 g/m² |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Rodzaj produktu | Ręcznik do rąk |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zwoltex Sp. z o.o. Ulica i numer: Spacerowa 13 Kod pocztowy i miasto: 98-220 Zduńska Wola PL |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Temperatura normalna. |
| Prasowanie | Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 200°C. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: