Ręcznik Kochany Tato 50x90 cm granatowy w opakowaniu prezentowym
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 862532
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyjątkowa kolekcja ręczników, które możesz podarować Tacie. Ten praktyczny podarunek zachwyci każdego Tatę. Idealnie miękki ręcznik z bawełny wyróżnia się niezwykłą chłonnością i wytrzymałością tkaniny. Ozdobna bordiura z napisem "Kochany Tato" będzie przypominać o Tobie i wywoływać uśmiech na twarzy. Produkt zapakowany w gustowne pudełko.
Parametry produktu
| Wymiary (SxD) | 50 - 90 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Bawełna |
| Kolor | Granatowy |
| Gramatura tkaniny | 400 g/m² |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Rodzaj produktu | Ręcznik do rąk |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zwoltex sp. z o.o. ulica i numer: spacerowa 13 kod pocztowy i miasto: 98-220 zduńska wola pl |
| Haft/Wzór | Kochany tato |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Temperatura normalna. |
| Prasowanie | Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 200°C. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: