Ręcznik Grafik 70x140 cm 450 g/m2 kolor czarny
Wystaw opinię o produkcie
KOLEKCJA „Grafik” to nowa jakość ręczników Zwoltex wykonana z najwyższej jakości bawełny egipskiej, która w połączeniu z technologią UltraSoft zapewnia ręcznikom najwyższą miękkość, puszystość i chłonność.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 162209
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
KOLEKCJA „Grafik” to nowa jakość ręczników Zwoltex wykonana z najwyższej jakości bawełny egipskiej, która w połączeniu z technologią UltraSoft zapewnia ręcznikom najwyższą miękkość, puszystość i chłonność.
Parametry produktu
| Wymiary (SxD) | 140 - 70 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Bawełna |
| Kolor | Czarny |
| Gramatura tkaniny | 450 g/m² |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Rodzaj produktu | Ręcznik kąpielowy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zwoltex sp. z o.o. ulica i numer: spacerowa 13 kod pocztowy i miasto: 98-220 zduńska wola pl |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 60°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Temperatura normalna. |
| Prasowanie | Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 200°C. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: