Ręcznik Grafik 50x90 cm 450 g/m2 kolor Kreta
Wystaw opinię o produkcie
KOLEKCJA „Grafik” to nowa jakość ręczników Zwoltex wykonana z najwyższej jakości bawełny egipskiej,
która w połączeniu z technologią UltraSoft zapewnia ręcznikom najwyższą miękkość, puszystość i chłonność.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 801575
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
KOLEKCJA „Grafik” to nowa jakość ręczników Zwoltex wykonana z najwyższej jakości bawełny egipskiej,
która w połączeniu z technologią UltraSoft zapewnia ręcznikom najwyższą miękkość, puszystość i chłonność.
Parametry produktu
| Wymiary (SxD) | 90 - 50 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Bawełna |
| Kolor | Beżowy |
| Gramatura tkaniny | 450 g/m² |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Rodzaj produktu | Ręcznik do rąk |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zwoltex sp. z o.o. ulica i numer: spacerowa 13 kod pocztowy i miasto: 98-220 zduńska wola pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: