Ręcznik "GRENO" Flora Ocean 50x100 cm niebieski
Wystaw opinię o produkcie
Kąpiel stanie się prawdziwą przygodą z ręcznikami Flora Ocean. Wytłoczone rybki połączone zostały z motywem fal w kilku wesołych kolorach. Ręcznik dobrze wchłania wodę. 100 % bawełna. Przędza klasyczna wysokiej jakości. Wybitna chłonność i miękkość. Wysoka puszysta pętelka
Temperatura prania 40°C.
Gramatura: 380 GSM
100 % bawełna
Posiada Certyfikat Oeko Tex.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 127804
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary (SxD) | 50 - 100 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | bawełna |
| Kolor | Niebieski |
| Gramatura tkaniny | 380 g/m? |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Rodzaj produktu | Ręcznik do rąk |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BIURO HANDLOWE GRENO - BLATSIOS IOANNISUlica i numer: PIETRZYKOWICE UL. FABRYCZNA 22Kod pocztowy i miasto: 55-080 KĄTY WROCŁAWSKIE PL |
| Haft/Wzór | tak |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces normalny., Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces bardzo łagodny., Maksymalna temperatura prania 40°C. Proces łagodny., Pranie ręczne. Maksymalna temperatura 40°C. |
| Suszenie | Dopuszczalne suszenie w suszarce bębnowej. Suszenie w niższej temperaturze., Suszenie na sznurze. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |
| Bielenie | Nie stosować bielenia/bez bielenia. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: