Rana Świeże kluseczki ziemniaczane Gnocchi 400g
Wystaw opinię o produkcie
Gnocchi ziemniaczane 5g: tradycyjne włoskie kluski ziemniaczane.
Samodzielne danie.
Czas gotowania: 5 minut.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 965356
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gnocchi ziemniaczane 500g: włoskie kluski ziemniaczane.
Samodzielne danie.
Czas gotowania: 5 minut.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Puree ziemniaczane 90% (woda, płatki ziemniaczane), woda, skrobia kukurydziana, semolina z pszenicy twardej 4%, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: kwas sorbowy, aromat, przyprawy. alergeny: pszenica. może zawierać: mleko, gorczycę, soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: North Coast S.A. Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 180 Kod pocztowy i miasto: 02-486 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 146 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 146 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 618 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 618 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 31 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E200 Kwas sorbowy, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: