Rama Cremefine Spray 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Rama Professional Cremefine Spray oferuje bogaty kremowy smak i puszystą konsystencję oraz pozostaje stabilna na ciepłych daniach oraz napojach.
- słodzona i gotowa do użycia bita śmietana,
- 24% tłuszczów roślinnych,
- z profesjonalną końcówką do dekoracji,
- stabilna dłużej zarówno na ciepłych jak i zimnych aplikacjach,
- produkt odpowiedni dla wegetarian.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 360710
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Rama Professional Cremefine Spray oferuje bogaty kremowy smak i puszystą konsystencję oraz pozostaje stabilna na ciepłych daniach oraz napojach.
- słodzona i gotowa do użycia bita śmietana,
- 24% tłuszczów roślinnych,
- z profesjonalną końcówką do dekoracji,
- stabilna dłużej zarówno na ciepłych jak i zimnych aplikacjach,
- produkt odpowiedni dla wegetarian.
Parametry produktu
| Składniki | 40% MAŚLANKA, woda, 24% tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, kokosowy, w pełni uwodorniony palmowy, rzepakowy), cukier, MLEKO Odtłuszczone, białko MLEKA, emulgatory (E471, E435), stabilizator (E407), aromat (MLEKO), barwnik (E160a), propelent (E942). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2029-03-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-864435 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 258 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 269 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1100 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: