Rama Cremefine Profi Wielofunkcyjna 31% 1L X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 972917-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm?) |
| Zawartość tłuszczu | 31 % |
| Przeznaczenie | do ciast, musów i innych deserów, stabilna po wymieszaniu z alkoholem i kwaśnymi dodatkami |
| Składniki | Maślanka (68%), oleje roślinne (całkowicie utwardzony olej palmowy, kokosowy, palmowy), maślanka w proszku (7,1%), zmodyfikowana skrobia kukurydziana, emulgatory (estry sacharozy) i kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny sojowe), substancje zagęszczające (guma guar, mączka chleba świętojańskiego). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 1,01 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2024-03-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-864435 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Upfield Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Żwirki i Wigury 14Kod pocztowy i miasto: 02-092 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 102 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: