RUKOLA MYTA FLOWPACK UNIA EUROPEJSKA 100G EISBERG.
Parametry
| Rodzaj pakowania produktu | Paczkowane |
|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
|---|
| Zawartość netto | 100 g |
|---|
| Składniki | Nie dotyczy |
|---|
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
|---|
| Producent: | eisberg sp. z o.o. ulica i numer: bydgoska 22 kod pocztowy i miasto: 59-220 legnica pl |
|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
|---|
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Seler i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Soja i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
|---|
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
|---|
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
|---|
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Gotową, umytą rukolę wysypać na talerz podając z ulubionymi dodatkami |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
| Wartość energetyczna kcal | 34 kcal |
|---|
| Wartość energetyczna kJ | 143 kJ |
|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|
| Zawartość białek | 2,6 g |
|---|
| Zawartość soli | 0,07 g |
|---|
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
|---|
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
|---|
| Cukry | 2,1 g |
|---|
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |
|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
|---|
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|
| Zawiera fosforany | Nie |
|---|
| Zawiera lukrecję | Nie |
|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
|---|
| Zawiera chininę | Nie |
|---|