ROZBRATEL WOŁOWY BEZ KOŚCI, MIĘSNE SPECJAŁY VACUUM ok. 2 KG
Wystaw opinię o produkcie
Element uzyskany z rozbioru przodów wołowych. Mięso z przedniego odcinka górnej partii piersiowej oddzielone od ćwierćtuszy, od przodu między ostatnim kręgiem szyjnym i pierwszym piersiowym, od tyłu między szóstym i siódmym kręgiem piersiowym, od dołu po linii odcięcia szpondra.
W skład wchodzą mięśnie: najdłuższy grzbietu na odcinku między pierwszym i szóstym kręgiem piersiowym, górna część mięśni międzyżebrowych, część tylna mięśnia czworobocznego. Anatomiczna wielkość elementu. Kości usunięte.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34100230
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Element uzyskany z rozbioru przodów wołowych. Mięso z przedniego odcinka górnej partii piersiowej oddzielone od ćwierćtuszy, od przodu między ostatnim kręgiem szyjnym i pierwszym piersiowym, od tyłu między szóstym i siódmym kręgiem piersiowym, od dołu po linii odcięcia szpondra.
W skład wchodzą mięśnie: najdłuższy grzbietu na odcinku między pierwszym i szóstym kręgiem piersiowym, górna część mięśni międzyżebrowych, część tylna mięśnia czworobocznego. Anatomiczna wielkość elementu. Kości usunięte.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Rozbratel |
| Klasa | A |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | MIĘSO WOŁOWE |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,7 - 2,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: